Jammerjoh

Website voor mensen die niet klagen

De Teflon-man slaat toe

De eerste klap is een daalder waard.

 

Op het scheiden van de markt, juist voordat Joe Biden definitief afscheid neemt, ligt er ineens een akkoord over een wapenstilstand voor Gaza. Volkomen terecht werd Biden gevraagd of dat nou een prestatie was van hemzelf, en zijn team, of van Donald Trump. Zonder gedetailleerd op de hoogte te zijn van het proces, maar wie is dat wel, boek ik dit in op de rekening courant van Trump. 

 

Merk trouwens ook op dat helemaal níemand het heeft over de rol van de EU, of de NAVO-topman in deze kwestie. Die waren anderhalf jaar lang 'onzichtbaar', los van enkele 'PR-events', louter en alleen bedoeld om de gemoederen in Europa zelf onder controle te houden, terwijl de EU, net als de VS, onvoorwaardelijk achter Netanyahu bleven staan. Er kleeft bloed van Palestijnen, én Israëli's aan hun handen.

 

Van Trump werd verwacht dat hij nóg fanatieker Netanyahu zou steunen dan de VS en de EU tot nu toe deden. Hij benoemde tal van 'Haviken' in zijn 'administratie', uitgesproken 'zionisten', maar beduidend minder Amerikanen met een Joodse achtergrond, en ook niet op sleutelposities, zoals in zijn eerste periode. Wat zonder meer verrassend was in dit verband, was dat hij vorige week een video plaatste waarin de Amerikaanse hoogleraar, en 'Realist', Jeffrey Sachs ongemeen hard uithaalde naar Netanyahu, die hij de schuld in de schoenen schoof voor de chaos in het Midden-Oosten. Dat Netanyahu een sleutelrol heeft gespeeld, en de opeenvolgende Amerikaanse regeringen vanaf Bush jr heeft gemanipuleerd, op zoek naar wegen om zijn 'Groot Israël'-droom te realiseren middels 'Verdeel en Heers', dat is evident. 

 

De 'Pedo-Operatie' van Jeffrey Epstein, die 'Kompromat' verzamelde, en soortgelijke operaties elders, ook in Europa, gaven Netanyahu 'leverage', waarbij ik ook nog maar eens nadrukkelijk wijs op het mysterieuze verhaal van de 'Dansende Israëli's'. Trump verwees daar in het verleden abusievelijk naar door de mannen die een feestje bouwden terwijl ze de vliegtuigen filmden die zich in de torens van het 'WTC' in New York boorden te presenteren als mannen met een Arabische achtergrond. Het komt mij voor dat Trump de vier jaren waarin hij aan de kant stond, en van alle kanten werd verguisd en aangevallen, heeft gebruikt om zich beter in te lezen. Vermoedelijk heeft hij ook kennis genomen van de niets-verhullende 'bekentenis' van Netanyahu in de Knesset dat het steunen van Hamas tot doel had een Palestijnse staat te voorkomen. En heeft hij zich ook afgevraagd waarom Israël op de 'Golan' strijders van extremistische Moslim terreurorganisaties oplapte die gewond waren geraakt in de strijd tegen de regeringstroepen. Humanitair? Of stak dat toch anders in elkaar? 

 

Trump is, naar het zich laat aanzien, niet van de weeromstuit 'anti-semiet' geworden, maar lijkt hij wel klaar met Joden als Netanyahu, en Zelensky, en de 'neocons' met een Joodse achtergrond die de VS hebben geprostitueerd, waaronder Victoria Nuland die in 2014 die 'regime change' operatie in Oekraïne leidde, met haar familie die de scepter zwaait bij het 'Institute for the Study of War', en andere 'Think Tanks' met een focus op imperialistische, globalistische gebiedsuitbreiding via de 'Wall Street' en 'City' bankiers. Een lobby die oppermachtig is in het Amerikaanse Congres, hier consequent aangeduid als de 'Warparty', met haar administratieve vertakkingen, aangeduid als de 'Deep State'. 

 

Om je te onttrekken aan 'Kompromat' zijn er verschillende mogelijkheden. Ten eerste uiteraard leven als het vleesgeworden 'Lichtende Voorbeeld'. In een 'Rules Based' omgeving kun je dat wel vergeten, want wat gisteren 'correct' was, is vandaag 'strafbaar', of andersom. Kijk naar de mannen die nu een strafblad hebben omdat ze 'White Lives Matter' op de Erasmusbrug projecteerden. Schijnt 'racisme' te zijn als je er op wijst dat blanken ook gewoon mensen zijn met hun wensen, verlangens en moeilijkheden, in een wereld die vergeven is van de 'positieve discriminatie' en 'wegkijken'. Waarbij ik, onder andere, meen dat 'discriminatie' op basis van de teint van de huid waarmee je geboren bent per definitie 'racisme' is, en ik 'White Lives Matter' in een van racisme vergeven omgeving zie als een protest. Als een poging om ons terug te brengen naar de essentie: 'Human Lives Matter'. Maar dat zal ook wel fout zijn, want de Wolf staat op de eerste plek? 

 

Kortom, voorbeeldig proberen te leven kan alleen in een 'Law Based' omgeving, en niet in een 'Rules Based' omgeving. De volgende weg is zorgen dat je zelf altijd méér, veel ernstiger 'Kompromat' hebt dan je opponenten. J. Edgar Hoover, homoseksueel, en liefhebber van 'jong grut', die tevens niet vies was van 'verkleedpartijtjes' waarbij mannen in vrouwenkleren voor een 'levendige' sfeer zorgden, was hoofd van de FBI in een tijd waarin daar nog de 'Maatschappelijke Doodstraf' op stond. Gedetailleerd beschreven in het onvolprezen boek 'One Nation Under Blackmail', van Whitney Webb, waarin ook uitvoerig wordt beschreven hoe die operatie van Epstein in elkaar stak. Door een 'database' te hebben met nóg grotere schandalen dan ze jou aan kunnen wrijven, kun je zelf als 'Spin in het Web' de regisseur zijn, en criminelen zelfs presidenten om laten leggen. 

 

De derde weg, die Trump is gegaan, is intens veel bagger over je uit laten storten, dat helemaal niemand je nog kan zien als 'Lichtend Voorbeeld', maar wel als een 'Vuurvogel' die steeds weer uit de as herrijst, en niet kapot te krijgen is. Zuiver 'Onkruid'. In zekere zin gold dat eerder ook voor de 'overspelige' JFK, met een vader die het familiekapitaal had opgebouwd als 'Boot-Legger'. Waar de familie Bush rijk was geworden van de Opium-handel, alvorens ze in de olie terechtkwamen. Maar Trump spant de kroon. Zoveel mensen kruisten zijn pad die hem hoopten te gebruiken, waarbij ze 'Kompromat' in de strijd gooiden, en toen dat niet werkte overschakelden op verzonnen schandalen en zelfs verzonnen landverraad om hem te 'disciplineren', wat steeds opzichtiger mislukte, dat hij nu een soort 'anti-aanbaklaag' om zich heen heeft. 

 

Zijn supporters zijn niet doof of blind, en ze zien dondersgoed dat hij geen 'Politiek Correcte Voorbeeldman' is, maar hij is 'Hun Duivel'. Ze kijken niet naar zijn fouten, maar naar lichtpuntjes in zijn idealen zoals hij die op onnavolgbare wijze uitvent, onder het banier van 'Make America Great Again', waarin de conclusie verborgen zit dat 'America' nu niet meer 'Great' is, iets wat Europeanen niet meteen zien, maar wat veel Amerikanen wel ervaren. Alle privacy-schendingen die zijn tegenstanders gebruiken om zijn karakter in de meest duistere tinten op de voorpagina's van de kranten en op de beeldbuis te krijgen, interesseren zijn aanhangers helemaal niks. Als zijn tegenstanders hem, na twee mislukte pogingen, niet alsnog dood schieten, vergiftigen of opblazen, dan beloven de komende vier jaren 'revolutionair' te worden. Waarmee ik bedoel te zeggen dat gevestigde instituten, de 'Warparty' en de 'Deep State', en niet alleen in de VS, gedwongen zullen worden om plaats te maken. Niet goedschiks, dan kwaadschiks. Hard tegen Hard. 

Go Back

Comment